Kawa co nam daje?

Jestes osoba zainteresowana skutkami kawy oraz chcesz sie dowiedziec jak mozna ja przyrzadzic w nie banalny sposob? Na naszej stronie dowiesz sie wszystkich tych rzeczy oraz wiele wiele innych....

Prima

Historia kawy Primy związana jest nierozerwalnie z marzeniami młodych ludi i ich pasją. Na początku lat 80 -tych firma powstała jako wspólny projekt trójki absolwentów Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Dzięki im wysiłkom i pasji oraz odrobinie szczęścia udało się stworzyć tak dobrze rozpoznawalną i kojarzącą się z kawą marę. Początkowo sprowadzane gatunki kawy poddawano procesom mielenia i prażenia w Państwowych przedsiębiorstwach z czasem uruchomiono pierwszą palarnie kawy w Sułaszewie. W raz z dobrze prosperującą palarnią rozpoczęto sprowadzanie kawy Prima Lavado od której to zaczerpnięto nazwę dla marki. Pierwszym przełomem dla firmy było włączenie jej do holenderskiego koncernu Drie Mollen Holding BV . Kolejnym było włączenie marki Prima do jednego z trzech największych potentatów kawowych koncernu Sara Lee. Obecnie marką zarządza spółka Douwe Egberts Master Blenders 1753, która powstała w wyniku podziału spółki Sara Lee. Marka stale się prężnie rozwija. Jest jedną z najbardziej cenionych marek kawy w Polsce.

W bogatej ofercie kaw Prima znaleźć można zarówno kawy ziarniste, mielone , rozpuszczalne, smakowe jak i kawę śniadaniową.

Wśród kaw mielonych znaleźć można kawę delikatnie palona o finezyjnym smaku i urzekającym aromacie. W śród kaw średnio palonych kawę Prima Rumba i Prima Finezja. Obie kawy są drobno mielone tym iż kawa Prima Rumba jest mocna i pobudzająca z kolei Prima Impresja jest subtelna i aromatyczna. W sród kaw mielonych znajdziemy również kawę Primę Relax. Jest to kawa bezkofeinowa,aromatyczna o łagodnym smaku. Ofertę kaw mielonych uzupełniają kawy mielone smakowe. Są one połączeniem wyśmienitej kawy z nutami smakowymi. Stąd też tu ma kawę Prima Orzech Laskowy, Prima Wanilia,Prima Karmel. Marka Prima oferuje również kawę rozpuszczalną Prima Start Me Up, oraz kawę śniadaniową Prima Śniadaniowa. Jej wyjątkowy skład 80% kawy zbożowej i 20% kawy naturalnej czyni z niej wyjątkowy produkt. W śród kaw ziarnistych znajdziemy Kawę Prima Excellent Crema, Prima Excellent Expresso oraz Prima Finezja kawa Beans.

Zdjęcia

Załączniki

Kawa rodzaje kawy, przepisy - portal caffe.net.pl � 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.